Nové audio slúchadlá Louis Vuitton Horizon

Nové farby, nové povrchy, vylepšený zvukový výkon, nové funkcie – užite si to najlepšie a zažívajte hudbu s najmodernejšími bezdrôtovými slúchadlami Louis Vuitton Horizon.
 
Tieto nové slúchadlá sa pýšia akcentmi typickými pre značku Louis Vuitton, ako je guľatý kovový štítok nesúci kultové iniciály LV alebo kvietok Monogram. Títo noví spoločníci sú teraz v predaji v piatich farbách: čierna, čistá biela, jasno červená, ružová alebo neónovo žltá. Môžete sa držať klasiky alebo sa nenechať prehliadnuť!

Nabíjacie púzdro, ktoré je k dispozícii v novom odtieni grafit, naväzuje na dizajn inteligentných prepojených hodiniek Tambour Horizon.
Nové slúchadla integrujú svieži vzhľad a špičkovú technológiu vrátane dvoch nových funkcií: aktívny režim potlačenia šumu pre nerušené počúvanie a ešte lepšiu kvalitu zvuku a režim okolitého posluchu, aby ste ostali pri počúvaní v kontakte s okolím.
Celková výdrž batérie bola predĺžená na 30 hodín, s výdržou desať hodín na jedno nabitie. Navyše je možné sluchátka dvakrát dobiť na ďalších 10 hodín počúvania z ich nabíjacieho púzdra, ktoré funguje ako powerbanka.

Kvalita zvuku slúchadiel Louis Vuitton Horizon je jednou z najlepších vo svojej triede, k čomu prispeli aj systém vyvinutý špecializovanou audio firmou Master & Dynamic.

Päť nových modelov bezdrôtových slúchadiel, ktoré sú plnohodnotným doplnkom životného štýlu Louis Vuitton, je kompatibilných so všetkými zariadeniami Bluetooth® a tiež inteligentnými hodinkami Tambour Horizon.