bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 10.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Nové objektívy

Samsung predstavil nové objektívy pre rad NX


Samsung posilnil Sériu NX o päť nových objektívov, ktoré umožňujú každému fotografovi vytvoriť snímky prvotriednej profesionálnej kvality.


Budapešť, Maďarsko - 23. februára 2011Popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie Samsung Electronics Co., Ltd. predstavila päť nových objektívov pre rad NX, ktoré sa vyznačujú inovatívnymi funkciami a rozšírenými možnosťami pre používateľov fotoaparátov Samsung.


Všetky objektívy sú kompatibilné s jedinečným systémom i-Function, ktorý pomáha jednoducho vytvoriť silné efekty prostredníctvom rýchlych a pohodlných ovládacích prvkov. Vďaka novým objektívom dosiahnete profesionálne vyzerajúce fotografie a vychutnáte si radosť z fotenia bez ohľadu na to, či ste fotograf začiatočník alebo profesionál. Spoločne s objektívmi predstavenými v roku 2010 ponúka teraz Samsung pre rad NX celkom 10 výkonných objektívov.


Rad nových objektívov zahŕňa 18-200 mm
viacúčelový objektív Long Zoom. Vyznačuje sa rýchlym a tichým automatickým zaostrovaním (AF) s technológiou Voice Coil Motor (VCM), čo vám umožní natáčať dôležité udalosti bez zaznamenávania zvuku AF. Tento objektív má tiež optický stabilizátor obrazu (OIS), ktorý vyrovnáva pohyb rúk a vytvára jasné fotografie, aj keď je váš objekt ďaleko.


Samsung predstavil aj ľahký, kompaktný 16mm F2.4 Ultra Wide Pancake objektív. Skvelá svetelnosť tohto objektívu pomáha zachytiť širší záber aj za nízkeho osvetlenia. Nová kompaktná veľkosť a úhľadný dizajn ho robí dokonalým spoločníkom štýlového radu fotoaparátov NX. Vďaka ultra širokému uhlu sú objektívy ideálne pre fotenie záberov krajiny a obrázkov s hlbokou perspektívou.


Nový
60mm Macro objektív je vybavený funkciou Super Sonic Actuator (SSA), ktorá zaručí rýchle, tiché automatické zaostrovanie, a tiež optickým stabilizátorom obrazu, s ktorým nikdy nezmeškáte dokonalé načasovanie snímky.


Pre profesionálnych fotografov Samsung uvádza na trh prémiový, ultra svetelný
85mm F1.4 objektív, určený pre fotenie portrétov. Ponúka tiež SSA zaostrovanie, ktoré je rýchle a tiché. Spolu s funkciou manuálneho zaostrovania tak pokročilému fotografovi umožňujú väčšiu kontrolu nad preferovaným nastavením. Objektívy F1.4 sú ideálnym riešením pre zachytenie dokonalého a profesionálne vyzerajúceho portrétu vašich kamarátov či milovaných.


Objektív Samsung 16-80 mm s pokročilým štandardným zoomom sa pýši optimálnymi podmienkami pre vytváranie skvelých filmov a filmových fotografií. Rovnako ako pre objektív 18-200 mm Long Zoom je aj pre tento typ charakteristické rýchle tiché automatické zaostrovanie a optický stabilizátor obrazu.Technologické špecifikácie objektívov NX

 

SAMSUNG

18-200mm

F3.5-6.3 ED OIS

SAMSUNG

16mm F2.4

SAMSUNG 60mm

F2.8 Macro ED OIS SSA

SAMSUNG 85mm

F1.4 ED SSA

SAMSUNG

16-80mm

F3.5-4.5 OIS

Ohnisková vzdialenosť

f=18-200mm

f=16mm

f=60mm

f=85mm

f=16-80mm

Zorný uhol

75.9°-8.0°

82.6°

26.4°

18.8o

82.6-19.9°

Svetelnosť

F3.5-6.3

(Min. F22)

F2.4

(Min. F22)

F2.8

(Min. F22)

F1.4

(Min. F22)

F3.5-4.5

(Min. F22)

Optický stabilizátor obrazu (OIS)

O

X

O

X

O

Dostupnosť

máj

júl

august

október

december

* Všetky funkcie, vlastnosti, špecifikácie a ostatné informácie o produktoch môžu byť zmenené.

Spoločnosť Samsung Electronics

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. je globálny líder trhu v oblasti polovodičov, telekomunikácií, digitálnych médií a digitálnych konvergentných technológií. Materská spoločnosť zaznamenala v roku 2009 celkové tržby vo výške 116.8 mld. amerických dolárov. Spoločnosť zamestnáva približne 174 000 ľudí v 193 pobočkách v 66 krajinách celého sveta a pozostáva z 8 hlavných obchodných divízií: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor a LCD. Spoločnosť Samsung Electronics je v súčasnosti považovaná za jednu z najrýchlejšie rastúcich svetových značiek a je lídrom na trhu digitálnych televíznych prijímačov, pamäťových čipov, mobilných telefónov a TFT-LCD displejov. Za účelom získania ďalších informácií navštívte stránku www.samsung.com.


V prípade záujmu o ďalšie tlačové informácie kontaktujte, prosím:

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s., Tomáš Kočí, tel.: 0903 / 430 164, e-mail: tkoci@omnipublic.sk.

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
3D CAD
FORD
Floowie
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  www.solicad.com  Areko, s.r.o.
TOP STAVEBNÉ
TOP KUCHYŇA
TOP TECHNOLÓGIE
TOP KÚRENIE
 
UV GROUP, s.r.o.
E.B.Lukáča 2
036 01 Martin
Nájdite nás na FB facebook
 
created by: CTS Europe s.r.o.